SRP1038AA-3R3M
DigiKeyn tuotenumero
118-SRP1038AA-3R3MTR-ND - Rullattu teippi (TR)
118-SRP1038AA-3R3MCT-ND - Cut Tape (CT)
118-SRP1038AA-3R3MDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SRP1038AA-3R3M
Kuvaus
FIXED IND 3.3UH 11A 11.8 MOHM
Valmistajan vakio toimitusaika
27 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
3.3 µH Suojattu Rumpuydin, johdosta kierretty Induktori 11 A 11,8mOhm maks. Epästandardi
Kategoria
Suojakuori
Suojattu
Valm.
DC-resistanssi (DCR)
11,8mOhm maks.
Sarja
Q taajuudella
15 @ 100kHz
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Taajuus - itseresonoiva
20MHz
Osan tila
Aktiivinen
Luokitukset
AEC-Q200
Tyyppi
Rumpuydin, johdosta kierretty
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Materiaali - ydin
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Induktanssi
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Toleranssi
±20%
Pakkaus / kotelo
Epästandardi
Virtaluokitus (ampeeria)
Koko/mitat
0,433" pit. x 0,394" lev. (11,00mm x 10,00mm)
Virta - saturaatio (Isat)
17,5A
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,157" (4,00mm)