SRP1038A-150M on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Suora
Pulse Electronics
Varastossa: 4 008
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Vishay Dale
Varastossa: 295
Tekniset tiedot
15 µH Suojattu Rumpuydin, johdosta kierretty Induktori 6.25 A 45mOhm maks. Epästandardi
SRP1038A-150M
DigiKeyn tuotenumero
SRP1038A-150MTR-ND - Rullattu teippi (TR)
SRP1038A-150MCT-ND - Cut Tape (CT)
SRP1038A-150MDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SRP1038A-150M
Kuvaus
FIXED IND 15UH 6.25A 45 MOHM SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
22 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
SRP1038A-150M -mallit
Kategoria
DC-resistanssi (DCR)
45mOhm maks.
Valm.
Q taajuudella
20 @ 100kHz
Sarja
Taajuus - itseresonoiva
9MHz
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Luokitukset
AEC-Q200
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-40°C – 150°C
Tyyppi
Rumpuydin, johdosta kierretty
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Materiaali - ydin
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Induktanssi
Pakkaus / kotelo
Epästandardi
Toleranssi
±20%
Koko/mitat
0,433" pit. x 0,394" lev. (11,00mm x 10,00mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,157" (4,00mm)
Virta - saturaatio (Isat)
10A