SRN8040-2R2Y | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | SRN8040-2R2Y |
Kuvaus | FIXED IND 2.2UH 6.3A 13 MOHM SMD |
Valmistajan vakio toimitusaika | 25 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 2.2 µH Suojattu Rumpuydin, johdosta kierretty Induktori 6.3 A 13mOhm maks. Epästandardi |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | SRN8040-2R2Y -mallit |
Kategoria | Suojakuori Suojattu |
Valm. | DC-resistanssi (DCR) 13mOhm maks. |
Sarja | Q taajuudella 13 @ 7,96MHz |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Taajuus - itseresonoiva 40MHz |
Osan tila Aktiivinen | Toimintalämpötila -40°C – 125°C |
Tyyppi Rumpuydin, johdosta kierretty | Induktanssitaajuus - testi 100 kHz |
Materiaali - ydin | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Induktanssi | Pakkaus / kotelo Epästandardi |
Toleranssi ±30% | Koko/mitat 0,315" pit. x 0,315" lev. (8,00mm x 8,00mm) |
Virtaluokitus (ampeeria) | Korkeus - asennettuna (maks.) 0,157" (4,00mm) |
Virta - saturaatio (Isat) 7,4A | Päätuotenumero |