SRN8040-2R2Y
DigiKeyn tuotenumero
SRN8040-2R2YTR-ND - Rullattu teippi (TR)
SRN8040-2R2YCT-ND - Cut Tape (CT)
SRN8040-2R2YDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SRN8040-2R2Y
Kuvaus
FIXED IND 2.2UH 6.3A 13 MOHM SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
25 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
2.2 µH Suojattu Rumpuydin, johdosta kierretty Induktori 6.3 A 13mOhm maks. Epästandardi
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
SRN8040-2R2Y -mallit
Kategoria
Suojakuori
Suojattu
Valm.
DC-resistanssi (DCR)
13mOhm maks.
Sarja
Q taajuudella
13 @ 7,96MHz
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Taajuus - itseresonoiva
40MHz
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Tyyppi
Rumpuydin, johdosta kierretty
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Materiaali - ydin
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Induktanssi
Pakkaus / kotelo
Epästandardi
Toleranssi
±30%
Koko/mitat
0,315" pit. x 0,315" lev. (8,00mm x 8,00mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,157" (4,00mm)
Virta - saturaatio (Isat)
7,4A