SRF3225TAFD-101Y
DigiKeyn tuotenumero
118-SRF3225TAFD-101YTR-ND - Rullattu teippi (TR)
118-SRF3225TAFD-101YCT-ND - Cut Tape (CT)
118-SRF3225TAFD-101YDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SRF3225TAFD-101Y
Kuvaus
CMC 100UH 150MA 2LN 5.1KOHM SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
25 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
100 µH @ 100 kHz 2 Linjan yhteismuotokuristin Kiinnitys pintaan 5.1 kOhms @ 10 MHz 150mA DCR 1,5Ohm
Kategoria
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
1,5Ohm
Jänniteluokitus – DC
80V
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Digi-Reel®
Luokitukset
AEC-Q200
Koko/mitat
0,118" pit. x 0,079" lev. (3,00mm x 2,00mm)
Impedanssi taajuudella
5.1 kOhms @ 10 MHz
Korkeus (maks.)
0,098" (2,50mm)
Induktanssi taajuudella
100 µH @ 100 kHz
Virtaluokitus (maks.)
150mA