SRF1360-600Y
DigiKeyn tuotenumero
118-SRF1360-600YTR-ND - Rullattu teippi (TR)
118-SRF1360-600YCT-ND - Cut Tape (CT)
118-SRF1360-600YDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SRF1360-600Y
Kuvaus
IND,12.4X10.2X5.4MM,60UH35%,2A
Tarkka kuvaus
60 µH @ 100 kHz 2 Linjan yhteismuotokuristin Kiinnitys pintaan 600 Ohms @ 100 MHz 2A DCR 65mOhm
Kategoria
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
65mOhm
Jänniteluokitus – DC
50V
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C
Koko/mitat
0,488" pit. x 0,402" lev. (12,40mm x 10,20mm)
Johtojen lukumäärä
2
Korkeus (maks.)
0,224" (5,70mm)
Impedanssi taajuudella
600 Ohms @ 100 MHz
Induktanssi taajuudella
60 µH @ 100 kHz
Päätuotenumero
Virtaluokitus (maks.)
2A