SRF1360-600Y | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | SRF1360-600Y |
Kuvaus | IND,12.4X10.2X5.4MM,60UH35%,2A |
Valmistajan vakio toimitusaika | 23 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 60 µH @ 100 kHz 2 Linjan yhteismuotokuristin Kiinnitys pintaan 600 Ohms @ 100 MHz 2A DCR 65mOhm |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
Kategoria | DC-resistanssi (DCR) (maks.) 65mOhm |
Valmistaja Bourns Inc. | Jänniteluokitus – DC 50V |
Sarja | Toimintalämpötila -40°C – 105°C |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Osan tila Aktiivinen | Koko/mitat 0,488" pit. x 0,402" lev. (12,40mm x 10,20mm) |
Johtojen lukumäärä 2 | Korkeus (maks.) 0,224" (5,70mm) |
Impedanssi taajuudella 600 Ohms @ 100 MHz | Pakkaus / kotelo Horisontaalinen, 8 juotoskohtaa piirilevyllä |
Induktanssi taajuudella 60 µH @ 100 kHz | Päätuotenumero |
Virtaluokitus (maks.) 2A |