SRF1360-350Y
DigiKeyn tuotenumero
118-SRF1360-350YTR-ND - Rullattu teippi (TR)
118-SRF1360-350YCT-ND - Cut Tape (CT)
118-SRF1360-350YDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SRF1360-350Y
Kuvaus
IND,12.4X10.2X5.4MM,35UH35%,2.7A
Tarkka kuvaus
35 µH @ 100 kHz 2 Linjan yhteismuotokuristin Kiinnitys pintaan 400 Ohms @ 250 MHz 2,7A DCR 35mOhm
Kategoria
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
35mOhm
Jänniteluokitus – DC
50V
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C
Koko/mitat
0,488" pit. x 0,402" lev. (12,40mm x 10,20mm)
Johtojen lukumäärä
2
Korkeus (maks.)
0,224" (5,70mm)
Impedanssi taajuudella
400 Ohms @ 250 MHz
Induktanssi taajuudella
35 µH @ 100 kHz
Päätuotenumero
Virtaluokitus (maks.)
2,7A