SRF1360-251Y
DigiKeyn tuotenumero
118-SRF1360-251YTR-ND - Rullattu teippi (TR)
118-SRF1360-251YCT-ND - Cut Tape (CT)
118-SRF1360-251YDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SRF1360-251Y
Kuvaus
IND,12.4X10.2X5.4MM,250UH35%,0.6
Tarkka kuvaus
250 µH @ 100 kHz 4 Linjan yhteismuotokuristin Kiinnitys pintaan 600 Ohms @ 40 MHz 600mA DCR 150mOhm
Kategoria
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
150mOhm
Jänniteluokitus – DC
50V
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C
Koko/mitat
0,488" pit. x 0,402" lev. (12,40mm x 10,20mm)
Johtojen lukumäärä
4
Korkeus (maks.)
0,224" (5,70mm)
Impedanssi taajuudella
600 Ohms @ 40 MHz
Induktanssi taajuudella
250 µH @ 100 kHz
Päätuotenumero
Virtaluokitus (maks.)
600mA