SRF1360-251Y | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | SRF1360-251Y |
Kuvaus | IND,12.4X10.2X5.4MM,250UH35%,0.6 |
Valmistajan vakio toimitusaika | 23 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 250 µH @ 100 kHz 4 Linjan yhteismuotokuristin Kiinnitys pintaan 600 Ohms @ 40 MHz 600mA DCR 150mOhm |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
Kategoria | DC-resistanssi (DCR) (maks.) 150mOhm |
Valmistaja Bourns Inc. | Jänniteluokitus – DC 50V |
Sarja | Toimintalämpötila -40°C – 105°C |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Osan tila Aktiivinen | Koko/mitat 0,488" pit. x 0,402" lev. (12,40mm x 10,20mm) |
Johtojen lukumäärä 4 | Korkeus (maks.) 0,224" (5,70mm) |
Impedanssi taajuudella 600 Ohms @ 40 MHz | Pakkaus / kotelo Horisontaalinen, 8 juotoskohtaa piirilevyllä |
Induktanssi taajuudella 250 µH @ 100 kHz | Päätuotenumero |
Virtaluokitus (maks.) 600mA |