SRF1360-102Y
DigiKeyn tuotenumero
118-SRF1360-102YTR-ND - Rullattu teippi (TR)
118-SRF1360-102YCT-ND - Cut Tape (CT)
118-SRF1360-102YDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SRF1360-102Y
Kuvaus
IND,12.4X10.2X5.4MM,1000UH35%,0.
Tarkka kuvaus
1 mH @ 100 kHz 4 Linjan yhteismuotokuristin Kiinnitys pintaan 2.2 kOhms @ 10 MHz 350mA DCR 400mOhm
Kategoria
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
400mOhm
Jänniteluokitus – DC
50V
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C
Koko/mitat
0,488" pit. x 0,402" lev. (12,40mm x 10,20mm)
Johtojen lukumäärä
4
Korkeus (maks.)
0,224" (5,70mm)
Impedanssi taajuudella
2.2 kOhms @ 10 MHz
Induktanssi taajuudella
1 mH @ 100 kHz
Päätuotenumero
Virtaluokitus (maks.)
350mA