SRF1360-101Y
DigiKeyn tuotenumero
118-SRF1360-101YTR-ND - Rullattu teippi (TR)
118-SRF1360-101YCT-ND - Cut Tape (CT)
118-SRF1360-101YDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SRF1360-101Y
Kuvaus
IND,12.4X10.2X5.4MM,100UH35%,0.7
Valmistajan vakio toimitusaika
23 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
100 µH @ 100 kHz 4 Linjan yhteismuotokuristin Kiinnitys pintaan 300 Ohms @ 50 MHz 700mA DCR 100mOhm
Kategoria
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
100mOhm
Valmistaja
Bourns Inc.
Jänniteluokitus – DC
50V
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Osan tila
Aktiivinen
Koko/mitat
0,488" pit. x 0,402" lev. (12,40mm x 10,20mm)
Johtojen lukumäärä
4
Korkeus (maks.)
0,224" (5,70mm)
Impedanssi taajuudella
300 Ohms @ 50 MHz
Pakkaus / kotelo
Horisontaalinen, 8 juotoskohtaa piirilevyllä
Induktanssi taajuudella
100 µH @ 100 kHz
Päätuotenumero
Virtaluokitus (maks.)
700mA