SRF0905-202Y
DigiKeyn tuotenumero
SRF0905-202YTR-ND - Rullattu teippi (TR)
SRF0905-202YCT-ND - Cut Tape (CT)
SRF0905-202YDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SRF0905-202Y
Kuvaus
CMC 2MH 600MA 2LN 3 KOHM SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
2 mH @ 100 kHz 2 Linjan yhteismuotokuristin Kiinnitys pintaan 3 kOhms @ 1 MHz 600mA DCR 420mOhm
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
SRF0905-202Y -mallit
Kategoria
Virtaluokitus (maks.)
600mA
Valmistaja
Bourns Inc.
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
420mOhm
Sarja
Jänniteluokitus – DC
80V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Suodatintyyppi
Signaalilinja
Koko/mitat
0,362" pit. x 0,236" lev. (9,20mm x 6,00mm)
Johtojen lukumäärä
2
Korkeus (maks.)
0,209" (5,30mm)
Impedanssi taajuudella
3 kOhms @ 1 MHz
Pakkaus / kotelo
Vaakasuuntainen, 4 PC-anturaa
Induktanssi taajuudella
2 mH @ 100 kHz