SMLJ18CA
DigiKeyn tuotenumero
SMLJ18CABTR-ND - Rullattu teippi (TR)
SMLJ18CABCT-ND - Cut Tape (CT)
SMLJ18CABDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SMLJ18CA
Kuvaus
TVS DIODE 18VWM 29.2VC SMC
Valmistajan vakio toimitusaika
25 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
29,2V Puristusliitin 102,8A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan DO-214AB (SMC)
EDA/CAD-mallit
SMLJ18CA -mallit
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
102,8A
Valm.
Teho - pulssin huippu
3000W (3kW)
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
18V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - läpilyönti (min)
20V
Päätuotenumero
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
29,2V