SMF4C28AH-Q
DigiKeyn tuotenumero
118-SMF4C28AH-QTR-ND - Rullattu teippi (TR)
118-SMF4C28AH-QCT-ND - Cut Tape (CT)
118-SMF4C28AH-QDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SMF4C28AH-Q
Kuvaus
TVS DIODE 28VWM 45.4VC DFN3419
Valmistajan vakio toimitusaika
29 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
45,4V Puristusliitin 8,8A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan DFN3419
Kategoria
Teho - pulssin huippu
400W
Sarja
Sovellukset
Telekommunikaatio
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Osan tila
Aktiivinen
Luokka
Autoteollisuus
Tyyppi
Zener
Hyväksyntä
AEC-Q101
28V
Pakkaus / kotelo
2-SMD, ei johtoa
Jännite - läpilyönti (min)
31,1V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
45,4V
Päätuotenumero
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
8,8A