SMCJ45CA-Q
DigiKeyn tuotenumero
118-SMCJ45CA-QTR-ND - Rullattu teippi (TR)
118-SMCJ45CA-QCT-ND - Cut Tape (CT)
118-SMCJ45CA-QDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SMCJ45CA-Q
Kuvaus
TVS DIODE 45VWM 72.7VC DO214AB
Valmistajan vakio toimitusaika
25 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
72,7V Puristusliitin 20,6A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan DO-214AB (SMC)
EDA/CAD-mallit
SMCJ45CA-Q -mallit
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
20,6A
Valm.
Teho - pulssin huippu
1500W (1,5kW)
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Osan tila
Aktiivinen
Luokka
Autoteollisuus
Tyyppi
Zener
Hyväksyntä
AEC-Q101
45V
Jännite - läpilyönti (min)
50V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
72,7V