SMCJ33A-Q
DigiKeyn tuotenumero
SMCJ33A-QTR-ND - Rullattu teippi (TR)
SMCJ33A-QCT-ND - Cut Tape (CT)
SMCJ33A-QDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SMCJ33A-Q
Kuvaus
TVS DIODE 33VWM 53.3VC DO214AB
Valmistajan vakio toimitusaika
25 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
53,3V Puristusliitin 28,1A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan DO-214AB (SMC)
EDA/CAD-mallit
SMCJ33A-Q -mallit
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
28,1A
Valm.
Teho - pulssin huippu
1500W (1,5kW)
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Osan tila
Aktiivinen
Luokka
Autoteollisuus
Tyyppi
Zener
Hyväksyntä
AEC-Q101
Yksisuuntaiset kanavat
33V
Jännite - läpilyönti (min)
36,7V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
53,3V