SMBJ43CA
DigiKeyn tuotenumero
SMBJ43CABTR-ND - Rullattu teippi (TR)
SMBJ43CABCT-ND - Cut Tape (CT)
SMBJ43CABDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SMBJ43CA
Kuvaus
TVS DIODE 43VWM 69.4VC DO214AA
Valmistajan vakio toimitusaika
29 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
69,4V Puristusliitin 8,7A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan DO-214AA (SMB)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
SMBJ43CA -mallit
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
8,7A
Valm.
Teho - pulssin huippu
600W
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
43V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - läpilyönti (min)
47,8V
Päätuotenumero
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
69,4V