SMBJ30CA
DigiKeyn tuotenumero
SMBJ30CABTR-ND - Rullattu teippi (TR)
SMBJ30CABCT-ND - Cut Tape (CT)
SMBJ30CABDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SMBJ30CA
Kuvaus
TVS DIODE 30VWM 48.4VC DO214AA
Valmistajan vakio toimitusaika
29 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
48,4V Puristusliitin 12,4A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan DO-214AA (SMB)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
SMBJ30CA -mallit
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
12,4A
Valm.
Teho - pulssin huippu
600W
Sarja
Syöttöjännitteen suojaus
No
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Sovellukset
Yleiskäyttöön
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Tyyppi
Zener
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Kaksisuuntaiset kanavat
1
Pakkaus / kotelo
DO-214AA, SMB
Jännite - käänteinen läpilyöntijännite (tyyp.)
30V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - läpilyönti (min)
33,3V
Päätuotenumero
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
48,4V