SMAJ48CA
DigiKeyn tuotenumero
SMAJ48CABTR-ND - Rullattu teippi (TR)
SMAJ48CABCT-ND - Cut Tape (CT)
SMAJ48CABDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SMAJ48CA
Kuvaus
TVS DIODE 48VWM 77.4VC DO214AC
Valmistajan vakio toimitusaika
29 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
77,4V Puristusliitin 5,2A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan DO-214AC (SMA)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
SMAJ48CA -mallit
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
5,2A
Valm.
Teho - pulssin huippu
400W
Sarja
Syöttöjännitteen suojaus
No
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Sovellukset
Yleiskäyttöön
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Tyyppi
Zener
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Kaksisuuntaiset kanavat
1
Pakkaus / kotelo
DO-214AC, SMA
Jännite - käänteinen läpilyöntijännite (tyyp.)
48V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - läpilyönti (min)
53,3V
Päätuotenumero
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
77,4V