SMAJ30CA
DigiKeyn tuotenumero
SMAJ30CABTR-ND - Rullattu teippi (TR)
SMAJ30CABCT-ND - Cut Tape (CT)
SMAJ30CABDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SMAJ30CA
Kuvaus
TVS DIODE 30VWM 48.4VC DO214AC
Valmistajan vakio toimitusaika
29 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
48,4V Puristusliitin 8,3A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan DO-214AC (SMA)
EDA/CAD-mallit
SMAJ30CA -mallit
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
8,3A
Valm.
Teho - pulssin huippu
400W
Sarja
Syöttöjännitteen suojaus
Kyllä
Sovellukset
Yleiskäyttöön
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C
Kiinnitys pintaan
Kaksisuuntaiset kanavat
30V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - läpilyönti (min)
33,3V
Päätuotenumero
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
48,4V