SMAJ16A-Q
DigiKeyn tuotenumero
118-SMAJ16A-QTR-ND - Rullattu teippi (TR)
118-SMAJ16A-QCT-ND - Cut Tape (CT)
118-SMAJ16A-QDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SMAJ16A-Q
Kuvaus
TVS DIODE 16VWM 26VC DO214AC
Valmistajan vakio toimitusaika
29 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
26V Puristusliitin 15,3A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan DO-214AC (SMA)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
SMAJ16A-Q -mallit
Kategoria
Teho - pulssin huippu
400W
Sovellukset
Telekommunikaatio
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Osan tila
Aktiivinen
Luokka
Autoteollisuus
Tyyppi
Zener
Hyväksyntä
AEC-Q101
16V
Jännite - läpilyönti (min)
17,8V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
26V
Päätuotenumero
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
15,3A