SF-3812TM125T-2
DigiKeyn tuotenumero
SF-3812TM125T-2TR-ND - Rullattu teippi (TR)
SF-3812TM125T-2CT-ND - Cut Tape (CT)
SF-3812TM125T-2DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SF-3812TM125T-2
Kuvaus
FUSE BRD 1.25A 600VAC/250VDC SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
27 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
1.25 A 600 V AC 250 V DC-sulake Levyn kannatin (ei patruunatyyppiset) Kiinnitys pintaan 2-SMD, neliöpäätylohko
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
SF-3812TM125T-2 -mallit
Kategoria
Vasteaika
Hidas
Valm.
Pakkaus / kotelo
Sarja
Katkaisukapasiteetti nimellisjännitteellä
60A AC, 50A DC
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Sulamisen I²t
22.0
Osan tila
Aktiivinen
Hyväksyjä
UL
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Sulakkeen tyyppi
Koko/mitat
0,398" pit. x 0,122" lev. x 0,122" kork. (10,10mm x 3,10mm x 3,10mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
DC-resistanssi kylmänä
0.1 Ohms
Jänniteluokitus – AC
600 V