SF-2410FP100W-2
DigiKeyn tuotenumero
SF-2410FP100W-2TR-ND - Rullattu teippi (TR)
SF-2410FP100W-2CT-ND - Cut Tape (CT)
SF-2410FP100W-2DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SF-2410FP100W-2
Kuvaus
FUSE BRD MT 1A 250VAC/125DC 2410
Valmistajan vakio toimitusaika
27 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
1 A 250 V AC 125 V DC-sulake Levyn kannatin (ei patruunatyyppiset) Kiinnitys pintaan 2410 (6125 metrinen)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
SF-2410FP100W-2 -mallit
Kategoria
Vasteaika
Nopea
Valm.
Pakkaus / kotelo
Sarja
Katkaisukapasiteetti nimellisjännitteellä
100A AC, 50A DC
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Sulamisen I²t
0.59
Osan tila
Aktiivinen
Hyväksyjä
UL
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Sulakkeen tyyppi
Koko/mitat
0,240" pit. x 0,098" lev. x 0,085" kork. (6,10mm x 2,49mm x 2,16mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
DC-resistanssi kylmänä
0.093 Ohms
Jänniteluokitus – AC
250 V