SF-0603S063-2
DigiKeyn tuotenumero
SF-0603S063-2TR-ND - Rullattu teippi (TR)
SF-0603S063-2CT-ND - Cut Tape (CT)
SF-0603S063-2DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SF-0603S063-2
Kuvaus
FUSE BOARD MNT 630MA 32VDC 0603
Valmistajan vakio toimitusaika
21 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
630 mA AC 32 V DC-sulake Levyn kannatin (ei patruunatyyppiset) Kiinnitys pintaan 0603 (1608 metrinen)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
SF-0603S063-2 -mallit
Kategoria
Vasteaika
Hidas
Valm.
Pakkaus / kotelo
Sarja
Katkaisukapasiteetti nimellisjännitteellä
50A
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Sulamisen I²t
0.017
Osan tila
Aktiivinen
Hyväksyjä
UL
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Toimintalämpötila
-20°C – 105°C
Sulakkeen tyyppi
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,032" lev. x 0,018" kork. (1,60mm x 0,80mm x 0,45mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
DC-resistanssi kylmänä
0.13 Ohms