SDR1806-150ML
DigiKeyn tuotenumero
118-SDR1806-150MLTR-ND - Rullattu teippi (TR)
118-SDR1806-150MLCT-ND - Cut Tape (CT)
118-SDR1806-150MLDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SDR1806-150ML
Kuvaus
FIXED IND 15UH 4.3A 35 MOHM SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
25 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
15 µH Suojaamaton Rumpuydin, johdosta kierretty Induktori 4.3 A 35mOhm maks. Epästandardi
EDA/CAD-mallit
SDR1806-150ML -mallit
Kategoria
Suojakuori
Suojaamaton
Valm.
DC-resistanssi (DCR)
35mOhm maks.
Sarja
Q taajuudella
20 @ 2,52MHz
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Taajuus - itseresonoiva
17MHz
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Tyyppi
Rumpuydin, johdosta kierretty
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Materiaali - ydin
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Induktanssi
Pakkaus / kotelo
Epästandardi
Toleranssi
±20%
Koko/mitat
0,720" pit. x 0,551" lev. (18,30mm x 14,00mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,272" (6,90mm)
Virta - saturaatio (Isat)
8A