SDR1006-331KL
DigiKeyn tuotenumero
SDR1006-331KLTR-ND - Rullattu teippi (TR)
SDR1006-331KLCT-ND - Cut Tape (CT)
SDR1006-331KLDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SDR1006-331KL
Kuvaus
FIXED IND 330UH 520MA 1.15 OHM
Valmistajan vakio toimitusaika
25 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
330 µH Suojaamaton Rumpuydin, johdosta kierretty Induktori 520 mA 1,15Ohm maks. Epästandardi
EDA/CAD-mallit
SDR1006-331KL -mallit
Kategoria
Suojakuori
Suojaamaton
Valm.
DC-resistanssi (DCR)
1,15Ohm maks.
Sarja
Q taajuudella
12 @ 796kHz
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Taajuus - itseresonoiva
3,2MHz
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Tyyppi
Rumpuydin, johdosta kierretty
Induktanssitaajuus - testi
1 kHz
Materiaali - ydin
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Induktanssi
Pakkaus / kotelo
Epästandardi
Toleranssi
±10%
Koko/mitat
0,386" pit. x 0,386" lev. (9,80mm x 9,80mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,228" (5,80mm)
Virta - saturaatio (Isat)
850mA