SDR1006-221KL
DigiKeyn tuotenumero
SDR1006-221KLTR-ND - Rullattu teippi (TR)
SDR1006-221KLCT-ND - Cut Tape (CT)
SDR1006-221KLDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SDR1006-221KL
Kuvaus
FIXED IND 220UH 660MA 730 MOHM
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
220 µH Suojaamaton Rumpuydin, johdosta kierretty Induktori 660 mA 730mOhm maks. Epästandardi
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
SDR1006-221KL -mallit
Kategoria
Suojakuori
Suojaamaton
Valm.
DC-resistanssi (DCR)
730mOhm maks.
Sarja
Q taajuudella
12 @ 796kHz
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Taajuus - itseresonoiva
3,8MHz
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Tyyppi
Rumpuydin, johdosta kierretty
Induktanssitaajuus - testi
1 kHz
Materiaali - ydin
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Induktanssi
Pakkaus / kotelo
Epästandardi
Toleranssi
±10%
Koko/mitat
0,386" pit. x 0,386" lev. (9,80mm x 9,80mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,228" (5,80mm)
Virta - saturaatio (Isat)
1,1A