PWR4413CR100F
DigiKeyn tuotenumero
PWR4413CR100F-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PWR4413CR100F
Kuvaus
RES 0.1 OHM 1% 3W RADIAL
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
100 mOhms ±1% 3W Läpiladottavat vastukset Säteittäinen Virran tunnistus, Pulsseja kestävä Metallielementti
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
PWR4413CR100F -mallit
Kategoria
Ominaisuudet
Virran tunnistus, Pulsseja kestävä
Valm.
Toimintalämpötila
-55°C – 325°C
Sarja
Pakkaus / kotelo
Pakkaustapa
Kotelo
Valmistajan laitepakkaus
Säteittäinen johto
Osan tila
Vanhentunut
Koko/mitat
0,600" pit. x 0,157" lev. (15,24mm x 4,00mm)
Resistanssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,630" (16,00mm)