PWR263S-35-10R0F
DigiKeyn tuotenumero
PWR263S-35-10R0F-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PWR263S-35-10R0F
Kuvaus
RES SMD 10 OHM 1% 35W D2PAK
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
10 Ohms ±1% 35W Piirivastukset TO-263-3, D2PAK (2 jalkaa + juotoskohta), TO-263AB Autoteollisuus AEC-Q200, Virran tunnistus, Pulsseja kestävä Paksukalvo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
PWR263S-35-10R0F -mallit
Kategoria
Ominaisuudet
Autoteollisuus AEC-Q200, Virran tunnistus, Pulsseja kestävä
Valm.
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Pakkaustapa
Putki
Pakkaus / kotelo
TO-263-3, D2PAK (2 jalkaa + juotoskohta), TO-263AB
Osan tila
Aktiivinen
Valmistajan laitepakkaus
Resistanssi
Koko/mitat
0,398" pit. x 0,409" lev. (10,10mm x 10,40mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,177" (4,50mm)