PWR220T-20-25R0F
DigiKeyn tuotenumero
PWR220T-20-25R0F-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PWR220T-20-25R0F
Kuvaus
RES 25 OHM 1% 20W TO220-2
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
25 Ohms ±1% 20W Läpiladottavat vastukset TO-220-2, variantti Autoteollisuus AEC-Q200, Virran tunnistus, Pulsseja kestävä Paksukalvo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
PWR220T-20-25R0F -mallit
Kategoria
Ominaisuudet
Autoteollisuus AEC-Q200, Virran tunnistus, Pulsseja kestävä
Valm.
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Pakkaustapa
Putki
Pakkaus / kotelo
Osan tila
Aktiivinen
Valmistajan laitepakkaus
TO-220-2
Resistanssi
Koko/mitat
0,398" pit. x 0,157" lev. (10,10mm x 4,00mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,575" (14,60mm)