PVG5A204C03R00
DigiKeyn tuotenumero
490-2668-2-ND - Rullattu teippi (TR)
490-2668-1-ND - Cut Tape (CT)
490-2668-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PVG5A204C03R00
Kuvaus
TRIMMER 200KOHM 0.25W J LEAD TOP
Tarkka kuvaus
200 kOhms 0,25W, 1/4W J-johto Kiinnitys pintaan Trimmeripotentiometri Cermet 11.0 Kierros Yläpuolelta säädettävä
EDA/CAD-mallit
PVG5A204C03R00 -mallit
Lämpötilakerroin
±150ppm/°C
Resistanssi
200 kOhms
Teho (wattia)
0,25W, 1/4W
Koko/mitat
Suorakulmainen - 0,189" x 0,138" pinta (4,80mm x 3,50mm)
Toleranssi
±10%