PV95K3225R2 on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
Eaton - Electronics Division
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
150 V 400 A Varistori 1 Piiriä Kiinnitys pintaan, MLCV 2-SMD, J-johdin
PV95K3225R2
DigiKeyn tuotenumero
118-PV95K3225R2TR-ND - Rullattu teippi (TR)
118-PV95K3225R2CT-ND - Cut Tape (CT)
118-PV95K3225R2DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PV95K3225R2
Kuvaus
VARISTOR 150V 400A 2SMD JLEAD
Valmistajan vakio toimitusaika
19 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Varistorin jännite (maks.)
165 V
Valmistaja
Bourns Inc.
Virta - piikki
400 A
Sarja
Energia
6J
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Piirien lukumäärä
1
Osan tila
Aktiivinen
Kapasitanssi taajuudella
220 pF @ 1 kHz
Maksimi AC-jännite
95 V
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Maksimi DC-jännite
125 V
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan, MLCV
Varistorin jännite (min.)
135 V
Pakkaus / kotelo
2-SMD, J-johdin
Varistorin jännite (tyyp.)
150 V