PV36Y103C01B00
DigiKeyn tuotenumero
118-PV36Y103C01B00-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PV36Y103C01B00
Kuvaus
TRIMMER 10K OHM 0.5W PC PIN TOP
Valmistajan vakio toimitusaika
21 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
10 kOhms 0,5W, 1/2W PC-nastat Läpivientiaukko Trimmeripotentiometri Cermet 25.0 Kierros Yläpuolelta säädettävä
EDA/CAD-mallit
PV36Y103C01B00 -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Kierrosten lukumäärä
25.0
Resistanssi
10 kOhms
Teho (wattia)
0,5W, 1/2W
Koko/mitat
Suorakulmainen - 0,378" x 0,197" pinta (9,60mm x 5,00mm)
Toleranssi
±10%