PV32H205A02B00 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Bourns Inc.
Varastossa: 233
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Bourns Inc.
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Varastossa: 0
TT Electronics/BI
2 MOhms 0,5W, 1/2W PC-nastat Läpivientiaukko Trimmeripotentiometri Cermet 1.0 Kierros Yläpuolelta säädettävä
PV32H205A02B00
DigiKeyn tuotenumero
PV32H205A02B00-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PV32H205A02B00
Kuvaus
TRIMMER 2M OHM 0.5W PC PIN TOP
Valmistajan vakio toimitusaika
25 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Valmistaja
Kierrosten lukumäärä
1.0
Sarja
Säädön tyyppi
Yläpuolelta säädettävä
Pakkaustapa
Putki
Resistiivinen materiaali
Cermet
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Resistanssi
2 MOhms
Terminointityyppi
PC-nastat
Teho (wattia)
0,5W, 1/2W
Koko/mitat
Rund - 0,260" dia (6,60mm)
Toleranssi
±10%