PTV111-1415A-B1203
DigiKeyn tuotenumero
PTV111-1415A-B1203-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PTV111-1415A-B1203
Kuvaus
POT 20K OHM 1/20W CARBON LINEAR
Valmistajan vakio toimitusaika
23 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
20k Ohm 1 kytkentää Lineaarinen Paneelikiinnitys Potentiometri Ei mitään 1.0 Umdrehungen Hiili 0,05W, 1/20W PC-nastat, Levyn lukitukset
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
PTV111-1415A-B1203 -mallit
Kategoria
Säädön tyyppi
Sivupuolen säätö
Valmistaja
Bourns Inc.
Kierto
300°
Sarja
Resistiivinen materiaali
Hiili
Pakkaustapa
Kaukalo
Terminointityyppi
PC-nastat, Levyn lukitukset
Osan tila
Aktiivinen
Aktuaattorityyppi
Tasoitettu
Resistanssi (ohmia)
20k
Aktuaattorin pituus
0,591" (15,00mm)
Toleranssi
±20%
Aktuaattorin halkaisija
0,236" (6,00mm)
Teho (wattia)
0,05W, 1/20W
Holkin kierre
M9 x 0,75
Sisäänrakennettu kytkin
Ei mitään
Asennustyyppi
Paneelikiinnitys
Kierrosten lukumäärä
1.0
Koko - runko
Suorakulmainen - 0,528" x 0,472" pinta (13,40mm x 12,00mm)