PM12651S-4R7M-RC
DigiKeyn tuotenumero
M8500TR-ND - Rullattu teippi (TR)
M8500CT-ND - Cut Tape (CT)
M8500DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PM12651S-4R7M-RC
Kuvaus
FIXED IND 4.7UH 12A 15 MOHM SMD
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
4.7 µH Suojattu Rumpuydin, johdosta kierretty Induktori 12 A 15mOhm maks. Epästandardi
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
PM12651S-4R7M-RC -mallit
Kategoria
Virta - saturaatio (Isat)
27A
Valm.
Suojakuori
Suojattu
Sarja
DC-resistanssi (DCR)
15mOhm maks.
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C
Osan tila
Viimeinen ostohetki
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Tyyppi
Rumpuydin, johdosta kierretty
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Materiaali - ydin
Pakkaus / kotelo
Epästandardi
Induktanssi
Koko/mitat
0,547" pit. x 0,531" lev. (13,90mm x 13,50mm)
Toleranssi
±20%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,232" (5,90mm)