PDB241-GTR01-105A2
DigiKeyn tuotenumero
PDB241-GTR01-105A2-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PDB241-GTR01-105A2
Kuvaus
POT 1M OHM 1/4W CARBON LOG
Tarkka kuvaus
1M Ohm 1 kytkentää Logaritminen Paneelikiinnitys Potentiometri Ei mitään 1.0 Umdrehungen Hiili 0,25W, 1/4W juotosnasta
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
PDB241-GTR01-105A2 -mallit
Kategoria
Säädön tyyppi
Käyttäjän määrittämä
Pakkaustapa
Irtotavara
Terminointityyppi
juotosnasta
Resistanssi (ohmia)
1M
Aktuaattorin pituus
0,748" (19,00mm)
Toleranssi
±20%
Aktuaattorin halkaisija
0,236" (6,00mm)
Teho (wattia)
0,25W, 1/4W
Holkin kierre
3/8-32
Koko - runko
Pyöreä - 0,945" halk. (24,00mm)