MOV-10D201KKTR
DigiKeyn tuotenumero
118-MOV-10D201KKTR-ND - Rullattu teippi (TR)
118-MOV-10D201KKTRCT-ND - Cut Tape (CT)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MOV-10D201KKTR
Kuvaus
VARISTOR 200V 2.5KA DISC 10MM
Valmistajan vakio toimitusaika
22 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
200 V 2.5 kA Varistori 1 Piiriä Läpivientiaukko Kiekko 10mm
Kategoria
Varistorin jännite (maks.)
225 V
Valmistaja
Bourns Inc.
Virta - piikki
2.5 kA
Sarja
Energia
30J
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Piirien lukumäärä
1
Osan tila
Aktiivinen
Kapasitanssi taajuudella
600 pF @ 1 kHz
Maksimi AC-jännite
130 V
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C (TA)
Maksimi DC-jännite
170 V
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Varistorin jännite (min.)
185 V
Pakkaus / kotelo
Kiekko 10mm
Varistorin jännite (tyyp.)
200 V