MH3261-601Y
DigiKeyn tuotenumero
MH3261-601YTR-ND - Rullattu teippi (TR)
MH3261-601YCT-ND - Cut Tape (CT)
MH3261-601YDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MH3261-601Y
Kuvaus
FERRITE BEAD 600 OHM 1206 1LN
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
600 Ohms @ 100 MHz 1 Teho, Signaalilinja Ferriittitukilevyt ja sirut 1206 (3216 metrinen) 2A 100mOhm
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
MH3261-601Y -mallit
Kategoria
Virtaluokitus (maks.)
2A
Valmistaja
Bourns Inc.
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
100mOhm
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Pakkaus / kotelo
1206 (3216 metrinen)
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Suodatintyyppi
Teho, Signaalilinja
Korkeus (maks.)
0,051" (1,30mm)
Johtojen lukumäärä
1
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,063" lev. (3,20mm x 1,60mm)
Impedanssi taajuudella
600 Ohms @ 100 MHz