MH3261-601Y | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | MH3261-601Y |
Kuvaus | FERRITE BEAD 600 OHM 1206 1LN |
Valmistajan vakio toimitusaika | 18 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 600 Ohms @ 100 MHz 1 Teho, Signaalilinja Ferriittitukilevyt ja sirut 1206 (3216 metrinen) 2A 100mOhm |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | MH3261-601Y -mallit |
Kategoria | Virtaluokitus (maks.) 2A |
Valmistaja Bourns Inc. | DC-resistanssi (DCR) (maks.) 100mOhm |
Sarja | Toimintalämpötila -55°C – 125°C |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Pakkaus / kotelo 1206 (3216 metrinen) |
Osan tila Aktiivinen | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Suodatintyyppi Teho, Signaalilinja | Korkeus (maks.) 0,051" (1,30mm) |
Johtojen lukumäärä 1 | Koko/mitat 0,126" pit. x 0,063" lev. (3,20mm x 1,60mm) |
Impedanssi taajuudella 600 Ohms @ 100 MHz | Päätuotenumero |