MH2029-601Y
DigiKeyn tuotenumero
MH2029-601YTR-ND - Rullattu teippi (TR)
MH2029-601YCT-ND - Cut Tape (CT)
MH2029-601YDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MH2029-601Y
Kuvaus
FERRITE BEAD 600 OHM 0805 1LN
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
600 Ohms @ 100 MHz 1 Teho, Signaalilinja Ferriittitukilevyt ja sirut 0805 (2012 metrinen) 1A 200mOhm
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
MH2029-601Y -mallit
Kategoria
Virtaluokitus (maks.)
1A
Valmistaja
Bourns Inc.
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
200mOhm
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Pakkaus / kotelo
0805 (2012 metrinen)
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Suodatintyyppi
Teho, Signaalilinja
Korkeus (maks.)
0,043" (1,10mm)
Johtojen lukumäärä
1
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,047" lev. (2,00mm x 1,20mm)
Impedanssi taajuudella
600 Ohms @ 100 MHz