MH2029-221Y | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | MH2029-221Y |
Kuvaus | FERRITE BEAD 220 OHM 0805 1LN |
Valmistajan vakio toimitusaika | 23 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 220 Ohms @ 100 MHz 1 Teho, Signaalilinja Ferriittitukilevyt ja sirut 0805 (2012 metrinen) 2A 100mOhm |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | MH2029-221Y -mallit |
Kategoria | Virtaluokitus (maks.) 2A |
Valmistaja Bourns Inc. | DC-resistanssi (DCR) (maks.) 100mOhm |
Sarja | Toimintalämpötila -55°C – 125°C |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Pakkaus / kotelo 0805 (2012 metrinen) |
Osan tila Aktiivinen | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Suodatintyyppi Teho, Signaalilinja | Korkeus (maks.) 0,043" (1,10mm) |
Johtojen lukumäärä 1 | Koko/mitat 0,079" pit. x 0,047" lev. (2,00mm x 1,20mm) |
Impedanssi taajuudella 220 Ohms @ 100 MHz | Päätuotenumero |