MF-USHT125KX/12-2 | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | MF-USHT125KX/12-2 |
Kuvaus | PTC RESET FUSE 12V 1.25A 1210 |
Valmistajan vakio toimitusaika | 21 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | Polymeerinen PTC nollattavat varokkeet 12V 1.25 A Ih Kiinnitys pintaan 1210 (3225 metrinen), kovera |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
Kategoria | Resistanssi - aluksi (Ri) (min.) 30 mOhms |
Valmistaja Bourns Inc. | Resistanssi - laukaisun jälkeen (R1) (maks.) 300 mOhms |
Sarja | Toimintalämpötila -40°C – 125°C |
Jännite - maksimi 12V | Pakkaus / kotelo 1210 (3225 metrinen), kovera |
Virta - pito (Ih) (maks.) 1.25 A | Koko/mitat 0,135" pit. x 0,110" lev. (3,43mm x 2,80mm) |
Virta - laukaisu (It) 3.75 A | Paksuus (maks.) 0,041" (1,05mm) |
Virta - maks. 40 A | Hyväksyjä cURus |