MF-USHT125KX/12-2
DigiKeyn tuotenumero
118-MF-USHT125KX/12-2TR-ND - Rullattu teippi (TR)
118-MF-USHT125KX/12-2CT-ND - Cut Tape (CT)
118-MF-USHT125KX/12-2DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MF-USHT125KX/12-2
Kuvaus
PTC RESET FUSE 12V 1.25A 1210
Tarkka kuvaus
Polymeerinen PTC nollattavat varokkeet 12V 1.25 A Ih Kiinnitys pintaan 1210 (3225 metrinen), kovera
Kategoria
Resistanssi - aluksi (Ri) (min.)
30 mOhms
300 mOhms
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Jännite - maksimi
12V
Virta - pito (Ih) (maks.)
1.25 A
Koko/mitat
0,135" pit. x 0,110" lev. (3,43mm x 2,80mm)
Virta - laukaisu (It)
3.75 A
Paksuus (maks.)
0,041" (1,05mm)
Virta - maks.
40 A