MF-USHT010KX/36-2
DigiKeyn tuotenumero
118-MF-USHT010KX/36-2TR-ND - Rullattu teippi (TR)
118-MF-USHT010KX/36-2CT-ND - Cut Tape (CT)
118-MF-USHT010KX/36-2DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MF-USHT010KX/36-2
Kuvaus
PTC RESET FUSE 36V 100MA 1210
Valmistajan vakio toimitusaika
21 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Polymeerinen PTC nollattavat varokkeet 36V 100 mA Ih Kiinnitys pintaan 1210 (3225 metrinen), kovera
Kategoria
Resistanssi - aluksi (Ri) (min.)
1 Ohms
Valmistaja
Bourns Inc.
Resistanssi - laukaisun jälkeen (R1) (maks.)
7.5 Ohms
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Luokka
Autoteollisuus
Osan tila
Aktiivinen
Hyväksyntä
AEC-Q200
Tyyppi
Polymeerinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite - maksimi
36V
Pakkaus / kotelo
1210 (3225 metrinen), kovera
Virta - pito (Ih) (maks.)
100 mA
Koko/mitat
0,135" pit. x 0,110" lev. (3,43mm x 2,80mm)
Virta - laukaisu (It)
500 mA
Paksuus (maks.)
0,033" (0,85mm)
Virta - maks.
20 A