MF-SM100/33-2
DigiKeyn tuotenumero
MF-SM100/33-2TR-ND - Rullattu teippi (TR)
MF-SM100/33-2CT-ND - Cut Tape (CT)
MF-SM100/33-2DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MF-SM100/33-2
Kuvaus
PTC RESET FUSE 33V 1.1A 2SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Polymeerinen PTC nollattavat varokkeet 33V 1.1 A Ih Kiinnitys pintaan 2-SMD
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
MF-SM100/33-2 -mallit
Kategoria
Resistanssi - aluksi (Ri) (min.)
120 mOhms
Valmistaja
Bourns Inc.
Resistanssi - laukaisun jälkeen (R1) (maks.)
410 mOhms
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Luokka
Autoteollisuus
Osan tila
Aktiivinen
Hyväksyntä
AEC-Q200
Tyyppi
Polymeerinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite - maksimi
33V
Pakkaus / kotelo
2-SMD
Virta - pito (Ih) (maks.)
1.1 A
Koko/mitat
0,287" pit. x 0,214" lev. (7,31mm x 5,44mm)
Virta - laukaisu (It)
2.2 A
Paksuus (maks.)
0,118" (3,00mm)
Virta - maks.
40 A