MF-PSML200/12-2
DigiKeyn tuotenumero
MF-PSML200/12-2TR-ND - Rullattu teippi (TR)
MF-PSML200/12-2CT-ND - Cut Tape (CT)
MF-PSML200/12-2DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MF-PSML200/12-2
Kuvaus
PTC RESET FUSE 12V 2A 0805
Valmistajan vakio toimitusaika
35 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Polymeerinen PTC nollattavat varokkeet 12V 2 A Ih Kiinnitys pintaan 0805 (2012 metrinen), kovera
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
MF-PSML200/12-2 -mallit
Kategoria
Laukaisuaika
2 s
Valmistaja
Bourns Inc.
Resistanssi - aluksi (Ri) (min.)
5 mOhms
Sarja
Resistanssi - laukaisun jälkeen (R1) (maks.)
50 mOhms
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Tyyppi
Polymeerinen
Pakkaus / kotelo
0805 (2012 metrinen), kovera
Jännite - maksimi
12V
Koko/mitat
0,085" pit. x 0,053" lev. (2,15mm x 1,35mm)
Virta - pito (Ih) (maks.)
2 A
Paksuus (maks.)
0,055" (1,40mm)
Virta - laukaisu (It)
4 A
Hyväksyjä
cUL, cURus, TUV
Virta - maks.
50 A