MF-NSML200/12-2
DigiKeyn tuotenumero
MF-NSML200/12-2TR-ND - Rullattu teippi (TR)
MF-NSML200/12-2CT-ND - Cut Tape (CT)
MF-NSML200/12-2DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MF-NSML200/12-2
Kuvaus
PTC RESET FUSE 12V 2A 1206
Valmistajan vakio toimitusaika
35 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Polymeerinen PTC nollattavat varokkeet 12V 2 A Ih Kiinnitys pintaan 1206 (3216 metrinen), kovera
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
MF-NSML200/12-2 -mallit
Kategoria
Laukaisuaika
5 s
Resistanssi - aluksi (Ri) (min.)
5 mOhms
Sarja
Resistanssi - laukaisun jälkeen (R1) (maks.)
40 mOhms
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Jännite - maksimi
12V
Koko/mitat
0,128" pit. x 0,063" lev. (3,25mm x 1,60mm)
Virta - pito (Ih) (maks.)
2 A
Paksuus (maks.)
0,028" (0,70mm)
Virta - laukaisu (It)
4 A
Hyväksyjä
cURus, TUV
Virta - maks.
50 A