MF-NSMF175-2
DigiKeyn tuotenumero
118-MF-NSMF175-2TR-ND - Rullattu teippi (TR)
118-MF-NSMF175-2CT-ND - Cut Tape (CT)
118-MF-NSMF175-2DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MF-NSMF175-2
Kuvaus
1206 POLYMER PTC 1.75A/6V
Valmistajan vakio toimitusaika
21 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Polymeerinen PTC nollattavat varokkeet 6V 1.75 A Ih Kiinnitys pintaan 1206 (3216 metrinen), kovera
Kategoria
Resistanssi - aluksi (Ri) (min.)
20 mOhms
85 mOhms
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Digi-Reel®
Luokka
Autoteollisuus
Osan tila
Aktiivinen
Hyväksyntä
AEC-Q200
Jännite - maksimi
6V
Virta - pito (Ih) (maks.)
1.75 A
Koko/mitat
0,128" pit. x 0,063" lev. (3,25mm x 1,60mm)
Virta - laukaisu (It)
3.5 A
Paksuus (maks.)
0,063" (1,60mm)
Virta - maks.
100 A